tiistai, 04 syyskuu 2018 13:30

Keskimaan Seurapalkittavat Karjala-turnaukseen Helsinkiin 10.11.2018

Kirjoittanut

Seurapalkittavat Karjala-turnaukseen Helsinkiin 10.11.2018. 

 

On jälleen aika Palkita seurojen " työmyyriä "
Vuoden tekijä merkillä ! 

Seurat valitsevat keskuudestaan yhden ( yksi/seura ) henkilön joka on tehnyt seuran eteen jotain palkitsemisen arvoista. 

Lähetä sähköpostilla 11.10. mennessä palkittavan nimi ja seura sekä lyhyt selvitys mitä varten kyseinen henkilö palkitaan os. Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Muista ilmoittaa siitä myös palkittavalle ja yöpyykö hän ! 

Kustannustenjako: Alue maksaa majoituksen, lipun otteluun ja yhden ruuan, seura huolehtii muista mahdollisista kuluista.
Majoitus RADISSON BLU ROYAL HOTEL

Ohjelma:

klo 12:00                           Saapuminen Radisson Blue Royal, Runeberginkatu 2, Helsinki

klo 12:30                           Avaus ja puheenvuorot

klo.13:00                          Tilaisuus ja palkitseminen,

- pukeutumiskoodi smart casual

 

klo. 14:30                            Ruokailu Radisson Blue Royal hotellilla  

klo. 16:00                            Lähtö hotellilta Hartwall Areenalleklo

klo. 17:00                            Seremonia jossa kunnioitetaan maajoukkue legenda Kimmo Timosen pelinumeroa

klo 17:30                             A-maaottelu Suomi – Tsekki,  Karjala-turnaus

 

Junien aikataulut joilla pitäisi keritä paikalle:  ( Tampereelta Bussikuljetus ratatöiden takia )

 

Jyväskylä 7:20

Vaasa 6:50

Kokkola 7:50 ( perillä vasta 12:15 joten suositellaan tulemaan bussilla )

Seinäjoki 7:39

 

Palkittavat:

1. Sami Kytölä, KeuPa HT

2. Arsi Krook, Kiva

3. Sami Arisalo, Diskos Jyväskylä

4. Tore Stråka, Muik Hockey rf. 

5. Åsa Kronlund, IFK Lepplax 

6. Jouko Ylinen, Virkiä

7. Tauno Arosanervo, JIlves

8. Tatu Latvanen, KieHa

9. Raija Hautamäki, KuKu

10. Mika Myllyniemi, Sport jun.

11. Aleksi Harjunpää, KuRy

12. Jouni Hulkko, Hermes jun.

13. Ville Vuorela, JPK

14. Johan Lassander, Kraft Hockey

15. Erkki Seikkula, He-Ki

16. Mikko Virkkala, JYP juniorit

17. Kosti Koljonen,JyKi

18. Raimo Hurskainen, KSJT

19. Tiina Ojala, SoTi

20. Taija Liimatainen, Vaajakosken Pelikaanit

21.  Sami Grannabba, TUS

22. Jere, Siltala, APV

23. Niklas Asplund, IF Pucken

24. Sami Perälampi, SKK

25. Johanna Rantamäki, S-Kiekko jun.

26. Sami Salonsaari, MIF Junior Hockey

27. Päivi Hämäläinen, Urho

28. Joakim Nylund, PJK

29. Petri Hautamäki, Jeppis Junior

30.Tapani Paatola, EPJT

Olet nyt

Keskimaan alueen toimisto

Vanha-Hännisentie 37
41270 Lannevesi

 

Kunnioita peliä

Finhockey News

OP-mobiili

Jääkiekkoliiton leirit

Suomi-kiekon strategia

Kunnioitus
Yhteisöllisyys
Hauskuus
Erinomaisuuden tavoittelu

Etsi sivustolta