keskiviikko, 13 syyskuu 2017 13:25

Seurapalkittavat Helsinkiin 11.11.2017 Keskimaan alueelta, katso onko seurasi muistanut ilmoittaa seurapalkittavan !

Kirjoittanut

Seurapalkittavat Karjala-turnaukseen Helsinkiin 11.11.2017. Katso onko seurasi jo ilmoittanut palkittavan. ( palkittavien nimet ja seurat uutisen lopussa ) Ilmoittautuminen on päättynyt ! 

 

Seurapalkittavat Karjala-turnaukseen Helsinkiin 11.11.2017. Katso onko seurasi jo ilmoittanut palkittavan. ( palkittavien nimet ja seurat uutisen lopussa ) Palkittavat on ilmoitettava 12.10. mennessä.

On jälleen aika Palkita seurojen " työmyyriä " Vuoden tekijä merkillä ! Seurat valitsevat keskuudestaan yhden ( yksi/seura ) henkilön joka on tehnyt seuran eteen jotain palkitsemisen arvoista. 

Lähetä sähköpostilla 23.10. mennessä palkittavan nimi ja seura sekä lyhyt selvitys mitä varten kyseinen henkilö palkitaan os. Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Muista ilmoittaa siitä myös palkittavalle ja yöpyykö hän ! 

Kustannustenjako: Alue maksaa majoituksen, lipun otteluun ja yhden ruuan, seura huolehtii muista mahdollisista kuluista. Majoitus Hotelli Pasila

Palkittavat julkaistaan alueen tällä sivulla sitä mukaan kun seurat ilmoittavat oman ehdokkaansa, sivulta löytyy myös myöhemmin matkaan muut kohdistuvat ohjeet.

1. Matti Häkkinen JYP juniorit

2. Mika Degerlund, Kiva

3. Janne Hautamaa, Team Kuortane

4. Pekka Ollikkala, KuRy

5. Pasi Kukko, JIlves

6. Jarkko Kivi, Diskos Jyväskylä

7. Charles Snåre, Pietarsaarensudun Jääkiekkotuomarikerho r.y.

8. Tom Boström , IFK Lepplax

9. Anu Paloniemi, Virkiä

10. Johannes Manni, KeuPa HT 

11. Juha Hakala, EPJT

12. Janne Turja, JPK

13. Silvo Hämäläinen, Urho

14. Hannu Ruotsalainen, JyKi

15. Ilpo Isokangas, He-Ki

16. Sofia Winberg, Jeppis Hockey Junior

17. Kenneth Granqvist, IF Pucken

18. Tapio Rantakangas, KieHa

19. Lina Sepponen, KuKu

20. Niclas Pada, Närpes Kraft ishockeyförening r.f.

21. Jyrki Jokipii, Vaasan Sportin Juniorit 

22. Michael Ojala, APV

23. Jari Piispanen, Juniori Hermes

24. Mats Lassen, Muik Hockey

25. Bernt Storbacka, TUS

26. Martti Jokinen, Team LKP

27. Mika Hormalainen, S-Kiekko Juniorit

28. Markus Wilson, Malax IF

29. Aimo Helala, Jeppis Hockey

 

Ohjelma

12:00saapuminen Hotelli Holiday Inn:issä Messukeskuksessa (Messuaukio 1, 00520 Helsinki) 
 

12:30 Tilaisuuden avaus ja puheenvuorot


13:00 Palkitsemiset
 

14:30/15:00 ruokailu

16:30 siirtyminen kävellen Hartwall Arenalle

17:30 ottelu Suomi - Ruotsi

Olet nyt

Kunnioita peliä

OP-mobiili

Jääkiekkoliiton leirit

Suomi-kiekon strategia

Kunnioitus
Yhteisöllisyys
Hauskuus
Erinomaisuuden tavoittelu