Koulutusturnaukset

 

Voit nyt hakea turnauksiin täyttämällä hakemuksen alla olevasta linkistä.

 

  • Pystyt hakemaan useampaan turnaukseen samalla kertaa.
  • Valinnoista tiedotetaan suoraan valittuja.
  • Tarkista kalenterisi ennen hakua, että olet varmasti käytettävissä turnauksen aikana.
  • Myös kouluttajat hakeutuvat saman linkin kautta

 

Linkki hakemukseen

 

Turnaukset:



Nuorten Liigan turnaus - Lappeenranta 11.-13.10.2019

Nuorten Liigan turnaus - Vaasa 18.-20.10.2019

Nuorten Liigan turnaus - Tampere 15.-17.11.2019

Nuorten Liigan turnaus - Pori 22.-.24.11.2019

B-SM turnaus - Kuortane 22.-24.11.2019

B-SM turnaus - Vierumäki 29.11.-1.12.2019

C-SM turnaus - Vierumäki 17.-19.1.2020

Pohjolan karsinta- Vierumäki 24.-26.1.2020

Pohjola-leiri 27.2.-1.3.2020